Detaylı Ara

HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK KONVEYOR BANT EKLEME YAPIŞTIRMA VE TAMİRİ,KONVEYÖR BANT EKLEME,KAUÇUK BANT EKLEME,KAUÇUK BANT TAMİRİ) nerede


yorum Ziyaretçi Yorumları

Yorum yaz

Türkçe English Deutsch русский Español Française Italiano العربية 日本 한국의

HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK KONVEYOR BANT EKLEME YAPIŞTIRMA VE TAMİRİ,KONVEYÖR BANT EKLEME,KAUÇUK BANT EKLEME,KAUÇUK BANT TAMİRİ)

"konveyör bant ekleme sıcak yapıştırma ve tamiri katarpil kayış imalatı"


Firma İletişim Bilgileri
Firma : HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK KONVEYOR BANT EKLEME YAPIŞTIRMA VE TAMİRİ,KONVEYÖR BANT EKLEME,KAUÇUK BANT EKLEME,KAUÇUK BANT TAMİRİ)
Firma'nın Sektörü : Kimya / Kozmetik / Plastik » Kauçuk
İkincil Sektörü: Kimya / Kozmetik / Plastik » Kauçuk
İletişim Yetkili Kişi : HAKAN KARA
Adres : HÜRRİYET MAH.PINARLI SOK.NO:19 YENİBOSNA-BAHÇELİEVLER-İSTANBUL
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
Telefon :(212) - 6532381
Faks :(212) - 5526585
Web Sitesi :hakankara17@gmail.com
HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK
Şirket Hakkında
HAKAN KONVEYÖR,

1991 Yılında hizmet hayatına başlayan firmamız, yılların vermiş olduğu bilgi ve deneyimle konveyör bant ekleme, tamirat, yama ve kablo fabrikaları için katarpil kayışları üretimi y...devamını oku

HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK, İstanbul ili HÜRRİYET MAH.PINARLI SOK.NO:19 YENİBOSNA-BAHÇELİEVLER-İSTANBUL adresinde bulunmaktadır. Firma Kimya / Kozmetik / Plastik » Kauçuk sektöründe hizmet vermektedir. Şirketin sunduğu ürünleri/hizmetleri incelemek için HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK ürünleri sayfamızı, talep ve ilanları için HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK ilanları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK nerede? olduğunu harita sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Ürün-Hizmetleri Hakkında
Şirket henüz bilgi girişi yapmamış
Firma Ürünleri
Firma henüz ürün/hizmet girmemiş
Firma İlan Talep ve Teklifleri
Firma henüz ticari talep/teklif girmemiş
Harita

HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK KONVEYOR BANT EKLEME YAPIŞTIRMA VE TAMİRİ,KONVEYÖR BANT EKLEME,KAUÇUK BANT EKLEME,KAUÇUK BANT TAMİRİ) haritasını aktive etmek için haritanın üzerine tıklayınız.

HAKAN KONVEYÖR (KAUÇUK KONVEYOR BANT EKLEME YAPIŞTIRMA VE TAMİRİ,KONVEYÖR BANT EKLEME,KAUÇUK BANT EKLEME,KAUÇUK BANT TAMİRİ) firma sayfasını firma rehberi, ürün katalogu, talep ve ilan hizmeti sunan Turk Business Center'da 20-05-2010 tarihinde oluşturdu. Siz de firma ekleyebilirsiniz.

© 2004-2014 Turk Business Center firmalara ait alım talepleri, satım talebi, ilanlar, ürünler, hizmetler, bayilik, müşteri yorumlarını bulabileceğiniz B2B Türk e-pazaryeridir.